KUP ODKURZACZ SVC219FMW GORENJE. ZAREJESTRUJ PRODUKT W CIĄGU 14 DNI OD DATY ZAKUPU NA WWW.GORNEJEPROMOCJE.PL I ODBIERZ BATERIę GRATIS. PROMOCJA TRWA OD 26.02.2020 DO 31.03.2020 LUB DO WYCZERPANIA PULI NAGRÓD.

CECHY odkurzacza

SVC219FMW

Dane techniczne

Napięcie 21,9 V
Moc znamionowa 130 W
Przepływ powietrza 13 L/s
Poziom hałasu 71,4 dB(A)re1pW

CECHY Baterii

Najwyższa wydajność

Najlepsze co jest do dyspozycji

Pojemność 2,1 Ah
Ilość ogniw 6
Technologia ogniw Li-ION
Czas pracy na baterii do 42 min.
Nominalne zasilanie 21,9V

Właściwości

Wymienna bateria

Przechowuj i ładuj baterię gdziekolwiek potrzebujesz

Nie ma potrzeby wpinania odkurzacza do stacji dokującej. Jednym kliknięciem możesz wyjąć baterię i umieścić ją w dowolnym miejscu do ładowania. Można również dokupić drugą baterię w autoryzowanych punktach obsługi serwisowej Gorenje i mieć możliwość używania odkurzacza bez przerwy kiedy pierwsza bateria będzie się ładować.

Stała moc

Najwyższa moc podczas działania

Nasze odkurzacze zachowują stałą moc działania dzięki technologii litowo-jonowej przez cały okres pracy niezależnie od poziomu naładowania baterii. Przez 42 minuty masz do dyspozycji niezmienną wydajność aby posprzątać cały dom za jednym razem. Ładowanie baterii trwa do 6 godzin.

Zmotoryzowana szczotka

Perfekcyjne czyszczenie każdego rodzaju powierzchni

Szybko obracająca się rolka szczotki w doskonały sposób czyści każdy rodzaj powierzchni , czy jest to dywan czy parkiet.

Jeśli potrzebujemy oczyścić rolkę z włosów czy innych zabrudzeń obniżających jej efektywność wystarczy nacisnąć przycisk, który wysunie rolkę ze szczotki.

2 w 1

Ręczny bądź pionowy

Korzystaj z wygody zamiany odkurzacza pionowego w ręczny. Łatwe odkurzanie podłogi, sofy, wnętrza samochodu czy odkurzanie półek w prosty sposób uniwersalnym odkurzaczem.

Łatwe do opróżniania

Bez zabrudzenia rąk

Pojemnik na zabrudzenia opróżnia się w łatwy sposób. Wystarczy tylko wyjąć pojemnik, otworzyć i wytrząsnąć zebrane przez odkurzacz zabrudzenia.

Podświetlenie LED

Bez pominiętych rogów

Wydajne diody LED podświetlają sprzątany obszar. Elastyczna połączenie wygina szczotkę aby w łatwy sposób posprzątać obszar pod stołami, szafami czy sofami.