PROMOCJA ZAKOŃCZONA.
KLIENCI, KTÓRY DOKONALI ZAKUPU URZĄDZEŃ OBJĘTYCH PROMOCJĄ
DO DNIA JEJ ZAKOŃCZENIA - 30.11.2020,
BĘDĄ MIELI MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI ZGŁOSZENIA
W CIĄGU 14 DNI OD DATY ZAKUPU ZGODNIE Z ZASADAMI PROMOCJI.

Właściwości:

Sterowanie jednym przełącznikiem

Praktyczne i łatwe

Urządzenie ma tylko jeden przełącznik, zapewniający łatwą i dokładną kontrolę nad urządzeniem.

Ostrza ze stali nierdzewnej

Ostre i precyzyjne

Blendery mają wysokiej jakości ostrza, także mogą być użyte do wszelkiego rodzaju owoców, warzyw czy mięsa, zapewniając optymalne przetwarzanie składników.

Precyzyjne dozowanie

Kubek miarowy

Wygodny kubek miarowy jest częścią blendera. Umożliwia precyzyjne dozowanie składników potrzebnych do ulubionego koktajlu.


wybrane cechy kuchni wolnostojących:

Kształt HomeMade Plus

Idealny piekarnik do profesjonalnych rezultatów

Piekarnik, teraz jeszcze bardziej przestronny, ma owalny kształt, który z powodzeniem naśladuje tradycyjne piece opalane drewnem. Pozwala to na optymalną cyrkulację powietrza, która całkowicie obejmuje potrawę, dzięki czemu jest delikatna i soczysta w środku, a poza tym niesamowicie chrupiąca.

DirectTouch

Doskonałe rezulataty na wyciągnięcie ręki

Intuicyjne symbole sprawiają, że piekarnik jest łatwy w użyciu i pozwala swobodnie ustawiać dowolne parametry gotowania zgodnie z osobistymi preferencjami. Wystarczy dotyk i pyszny posiłek będzie gotowy!.

BigSpace

Więcej miejsca dla większej swobody gotowania

Nowa generacja kuchni wolnostojących Gorenje cechuje się wyjątkowym kształtem jego górnej części. Teraz zoptymalizowany kształt powoduje, że gorące powietrze krąży zupełnie swobodnie. Nowe uchniewolnostojące Gorenje posiadają piekarniki o pojemności do 70 -litrów pomieszczą nawet 7 kg indyka.

SuperSize

Doskonałe rezultaty na wyciągnięcie ręki

Piekarnik o szerokości 46 cm oferuje ponad 15% więcej powierzchni roboczej. Jest to możliwie dzięki nowej konstrukcji wnętrza piekarnika. Lepsze wykorzystanie szerokości oznacza możliwość pieczenia większych ilości potraw, tak na pojedynczej brytfannie, jak i na wszystkich poziomach jednocześnie.

PerfectGrill

Chrupiące potrawy dzięki podwójnej grzałce

Przemyślana lokalizacja dużej, górnej grzałki oraz mniejszej infra-grzałki w specjalnym zagłębieniu w stropie piekarnika pozwoliło bezpiecznie ukryć oba elementy grzejne; zamocowanie grzałek na różnych poziomach zapewnia rezultat doskonałego, równomiernego upieczenia. Rezultaty pieczenia są zawsze znakomite! Dzięki oferowanej przez niektóre modele możliwości opuszczania górnej grzałki także czyszczenie piekarnika stało się łatwiejsze!

AquaClean

Łatwe czyszczenie AquaClean

Modele z linii Premium i Exclusive oferują funkcję łatwego czyszczenia AquaClean. Do brytfanny wystarczy wlać pół litra wody, wstawić do piekarnika i aktywować funkcję AquaClean. Proces trwa pół godziny i przebiega w temperaturze 70°C. Wytworzona para zmiękcza zabrudzenia na ściankach piekarnika, które następnie wystarczy usunąć przy pomocy miękkiej ściereczki. Nie trzeba używać żadnych detergentów, a efekt jest doskonały i przyjazny dla środowiska.

PŁYTY INDUKCYJNE

AreaFlex

Większa powierzchnia do gotowania

Dwie pionowe strefy gotowania można połączyć w jedną,tworząc dużą powierzchnię do gotowania.Umożliwia to równomiernie ugotowane lub grillowane jedzeniew większych garnkach lub patelniach.

PŁYTY GAZOWE

BigSurface

Mnóstwo miejsca na każdą patelnię lub garnek

Powiększona powierzchnia do gotowania (do 20%) i większa odległości między palnikami zapewniają dużo miejsca dla wszystkich rozmiarów patelni i garnków. Elegancka i płaska konstrukcja pozwala na łatweprzesuwanie i używanie bardzo dużych garnków bez zakłóceń, z doskonałą stabilnością dla wszystkich kulinarnych przygód.

PŁYTY CERAMICZNE

FishZone

Owalna strefa gotowania, idealna do szerszych naczyń

Nowa generacja kuchni wolnostojących Gorenje cechuje się wyjątkowym kształtem jego górnej części. Teraz zoptymalizowany kształt powoduje, że gorące powietrze krąży zupełnie swobodnie. Nowe kuchnie wolnostojące Gorenje posiadają piekarniki o pojemności do 70 - litrów pomieszczą nawet 7 kg

AutoDetect

Większa powierzchnia do gotowania

Płyta automatycznie wykrywa pozycję naczynia po włączeniu, uruchamiając tylko odpowiednią strefę gotowania, pojedynczą lub podłączoną, w zależności od wielkości naczynia.Dzieje się to w ciągu pierwszych 10 sekund po włączeniu.

Żeliwne ruszty ProGrids

Mnóstwo miejsca na każdą patelnię lub garnek

Masywne i eleganckie żeliwnych rusztów ProGrids są wyjątkowo stabilne i odporne nawet na najwyższe temperatury. Zapewniają doskonałą funkcjonalność, trwałość i przyjazny dla użytkownika design w kuchni.

StayWarm

Owalna strefa gotowania, idealna do szerszych naczyń

Funkcja StayWarm utrzymuje żywność w stałej temperaturze 70°C, aż do momentu, gdy czasu będzie odpowiedni do podania posiłku. Żywność zachowuje swój pierwotny smak i temperaturę, dopóki niezostanie podana