KUP DOWOLNY PIEKARNIK I PŁYTĘ GRZEWCZĄ GORENJE. ZAREJESTRUJ PRODUKT W CIĄGU 14 DNI OD DATY ZAKUPU NA WWW.GORENJEPROMOCJE.PL
I ODBIERZ CZAJNIK ELEKTRYCZNY K17G. PROMOCJA TRWA
OD 08.09.2020 DO 30.11.2020 LUB DO WYCZERPANIA PULI NAGRÓD.


Właściwości:

Zabezpieczenie
przed przegrzaniem

Automatyczne wyłączanie

Dzięki zabezpieczeniu przed pracą bez wody i przed przegrzaniem nasze urządzenia nie sprawią żadnego kłopotu w trakcie używania. Za każdym razem czajnik się wyłączy jeżeli osiągnie temperaturę 100°.

Obrotowa
podstawa 360°

Bez plączących się przewodów

Obrót we wszystkie strony zapewnia łatwy dostęp z każdej strony. Żadnego plątania się przewodów, w każdym momencie, z każdej strony masz łatwy dostęp do urządzenia

Technologia
Strix

Niezrównana jakość i bezpieczeństwo

Jakość i bezpieczeństwo jest zapewnione przez Strix co gwarantuje przynajmniej 12 000 cykli normalnego użytkowania..

PIEKARNIKI

Kształt HomeMade Plus

Idealny piekarnik do profesjonalnych rezultatów

Piekarnik, teraz jeszcze bardziej przestronny, ma owalny kształt, który z powodzeniem naśladuje tradycyjne piece opalane drewnem. Pozwala to na optymalną cyrkulację powietrza, która całkowicie obejmuje potrawę, dzięki czemu jest delikatna i soczysta w środku, a poza tym niesamowicie chrupiąca.

DirectTouch

Doskonałe rezulataty na wyciągnięcie ręki

Intuicyjne symbole sprawiają, że piekarnik jest łatwy w użyciu i pozwala swobodnie ustawiać dowolne parametry gotowania zgodnie z osobistymi preferencjami. Wystarczy dotyk i pyszny posiłek będzie gotowy!

BigSpace

Więcej miejsca dla większej swobody gotowania

Nowa generacja kuchni wolnostojących Gorenje cechuje się wyjątkowym kształtem piekarnika. Teraz zoptymalizowany jego kształt powoduje, że gorące powietrze krąży zupełnie swobodnie. Piekarniki nowych kuchni wolnostrojących Gorenje posiadają pojemość do 70 litrów i pomieszczą nawet 7 kg indyka.

SuperSize

Doskonałe rezultaty na wyciągnięcie ręki

Piekarnik o szerokości 46 cm oferuje ponad 15% więcej powierzchni roboczej, jest to możliwie dzięki nowej konstrukcji jego wnętrza. Lepsze wykorzystanie szerokości oznacza możliwość pieczenia większych ilości potraw, tak na pojedynczej brytfannie, jak i na wszystkich poziomach jednocześnie.

PerfectGrill

Chrupiące potrawy dzięki podwójnej grzałce

Przemyślana lokalizacja dużej, górnej grzałki oraz mniejszej infra grzałki w specjalnym zagłębieniu w piekarnika pozwoliła bezpiecznie ukryć oba elementy grzejne; zamocowanie grzałek na różnych poziomach zapewnia rezultat doskonałego, równomiernego upieczenia. Rezultaty pieczenia są zawsze znakomite! Dzięki oferowanej przez niektóre modele możliwości opuszczania górnej grzałki także czyszczenie piekarnika stało się łatwiejsze!

AquaClean

Łatwe czyszczenie AquaClean

Modele z linii Premium i Exclusive oferują funkcję łatwego czyszczenia AquaClean. Do brytfanny wystarczy wlać pół litra wody, wstawić do piekarnika i aktywować funkcję AquaClean. Proces trwa pół godziny i przebiega w temperaturze 70°C. Wytworzona para zmiękcza zabrudzenia na ściankach piekarnika, które następnie wystarczy usunąć przy pomocy miękkiej ściereczki. Nie trzeba używać żadnych detergentów, a efekt jest doskonały i przyjazny dla środowiska.

PŁYTY INDUKCYJNE

AreaFlex

Większa powierzchnia do gotowania

Dwie pionowe strefy gotowania można połączyć w jedną, tworząc dużą powierzchnię do gotowania. Umożliwia to równomierne gotowanie lub grillowanie jedzenia w większych garnkach, lub patelniach.

PŁYTY GAZOWE

BigSurface

Mnóstwo miejsca na każdą patelnię lub garnek

Powiększona powierzchnia do gotowania (o 20%) i większa odległości między palnikami zapewniają dużo miejsca dla wszystkich rozmiarów patelni i garnków. Elegancka i płaska konstrukcja pozwala na łatwe przesuwanie i używanie bardzo dużych garnków.

PŁYTY CERAMICZNE

FishZone

Owalna strefa gotowania, idealna do szerszych naczyń

Kuchnie indukcyjne i HiLight posiadają rozszerzaną strefę zwaną FishZone. Po włączeniu tradycyjne okrągłe pole grzejne zamienia się w większą i owalną powierzchnię, która jest szczególnie przydatna przy gotowaniu w większych garnkach

AutoDetect

Większa powierzchnia do gotowania

Płyta automatycznie wykrywa pozycję naczynia po włączeniu, uruchamiając tylko odpowiednią strefę gotowania, pojedynczą lub połączoną, w zależności od wielkości naczynia. Dzieje się to w ciągu pierwszych 10 sekund po włączeniu.

Żeliwne ruszty ProGrids

Mnóstwo miejsca na każdą patelnię lub garnek

Masywne i eleganckie żeliwne ruszty ProGrids są wyjątkowo stabilne i odporne nawet na najwyższe temperatury. Zapewniają doskonałą funkcjonalność, trwałość i przyjazny dla użytkownika design w kuchni.

StayWarm

Owalna strefa gotowania, idealna do szerszych naczyń

Funkcja StayWarm utrzymuje żywność w stałej temperaturze 70°C, dzięki czemu żywność zachowuje swój pierwotny smak i aromat.