1. KUP WYBRANĄ KUCHNIĘ GORENJE OBJĘTĄ PROMOCJĄ
2. ZAREJESTRUJ SWÓJ ZAKUP W CIĄGU 14 DNI NA WWW.GORENJEPROMOCJE.PL
3. ODBIERZ CZAJNIK ELEKTRYCZNY K17BK W PREZENCIE
PROMOCJA TRWA OD 22.02.2021 DO 30.04.2021 LUB DO WYCZERPANIA PULI NAGRÓD


W PREZENCIE OTRZYMASZ CZAJNIK K17BK

  • Duża pojemność 1,7 l
  • Zabezpieczenie przed gotowaniem
    bez wody i przegrzaniem
  • Filtr antywapniowy
  • Pełny obrót czajnika w bazie

CECHY KUCHNI WOLNOSTOJĄCYCH GORENJE*

Kształt HomeMade

Idealny piekarnik do profesjonalnych rezultatów

Specjalnie zaprojektowany, charakterystyczny zaokrąglony kształt piekarnika, inspirowany tradycyjnym piecem opalanym drewnem, pozwala na optymalną cyrkulację gorącego powietrza. Gwarantuje to, że potrawa będzie delikatna i soczysta w środku oraz równomiernie upieczona na zewnątrz. Taka konstrukcja gwarantuje równomierny rozkład temperatur w piekarniku, zapewniając idealne warunki do profesjonalnego pieczenia.

AquaClean

Łatwe czyszczenie parą

Funkcja AquaClean sprawia, że czyszczenie piekarnika jest niezwykle proste i intuicyjne. Wszystko, co trzeba zrobić to nalać pół litra wody na blachę do pieczenia, ustawić temperaturę na 70°C i uruchomić program czyszczenia. Po 30 minutach zabrudzenia będą łatwe do usunięcia.

MultiLevel

Wiele dań w tym samym czasie

Pieczenie na kilku poziomach jednocześnie wbrew pozorom może być niezwykle proste. Połączenie termoobiegu MultiFlow 360° ze specjalnym kształtem komory pieczenia HomeMade gwarantuje idealne rezultaty. Gorące powietrze dociera do każdego poziomu piekarnika, dzięki czemu potrawy będą równomiernie upieczone.

PerfectGrill

Chrupiące potrawy dzięki podwójnej grzałce

Najlepsze rezultaty pieczenia uzyskamy dzięki funkcji PerfectGrill czyli połączeniu dwóch górnych grzałek jednocześnie - infragrzałki i grzałki górnej. Specjalnie zaprojektowana górna część piekarnika gwarantuje, że gorące powietrze jest kierowane bezpośrednio na potrawę podczas grillowania.

BigSurface

Dużo miejsca na każdą patelnię lub garnek

Duża powierzchnia gotowania wraz z ergonomicznie rozplanowanymi palnikami dają możliwość gotowania przy wykorzystaniu nawet największych patelni i garnków.

Żeliwne ruszty ProGrids

Mocne, stabilne i trwałe podparcie

Unikalna konstrukcja rusztów wpływa na stabilizacje naczyń i optymalne wykorzystanie energii palników. Żeliwny materiał z którego są zbudowane sprawia, że są odporne na najwyższe nawet temperatury.

Ergonomiczne pokrętła

Wygodne i intuicyjne sterowanie mocą kuchni

Wygodne i ergonomiczne pokrętła sterowania palnikami zapewniają płynną regulację intensywności płomienia, dając pełną kontrolę i komfort użytkowania podczas przygotowywania potraw.

*poniższy opis dotyczy najwyższych produktów z kategorii. Więcej szczegółów na stronie producenta.