Promocje Gorenje
PROMOCJA ZAKOŃCZONA.

OSOBY, KTÓRE ZAKUPIŁY URZĄDZENIA OBJĘTE PROMOCJĄ DO 20.09.2021 MOGĄ DOKONAĆ REJESTRACJI ZGŁOSZENIA W CIĄGU REGULAMINOWYCH 14 DNI OD DATY ZAKUPU.

Jak to działa

Kup wybraną zmywarkę marki Gorenje. Zarejestruj swój zakup w ciągu 14 dni od daty zakupu na gornejepromocje.pl i odbierz zapas kapsułek Finish. Promocja trwa od 09.08.2021 do 20.09.2021 lub do wyczerpania puli nagród.
Regulamin promocji
Produkty objęte promocją
 
Wzór karty gwarancyjnej
Wzór karty gwarancyjnej
 
Formularz zgłoszenia
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w formularzu danych osobowych przez Gorenje Polska sp. z o.o. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim ul. Poznańska 159, 05-850 Ożarów Mazowiecki (administrator) dla celów związanych z programem gwarancyjnym. Jestem świadomy prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do skorzystania z programu gwarancyjnego.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wyżej wskazanego administratora dla celów związanych z prowadzeniem przez administratora działań marketingowych i handlowych drogą elektroniczną. Jestem świadomy prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
 

© 2016-2021 Promocje Gorenje