1. KUP GABARYTOWĄ CHŁODZIARKĘ WOLNOSTOJĄCĄ

2. zarejestruj SWÓJ ZAKUP W CIĄGU 14 DNI NA WWW.GORENJEPROMOCJE.PL

3. ODBIERZ ODKURZACZ PIONOWY BEZPRZEWODOWY SVC216FMLW GRATIS

PROMOCJA TRWA od 06.09.2021 DO 31.12.2021 LUB DO WYCZERPANIA PULI NAGRÓD

WYBIERZ PRODUKT
ZAREJESTRUJ ZAKUP

Filtr HEPA
Usuwa 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza
Stała moc
Stabilna moc ssania w trakcie odkurzania
2 odkurzacze w 1
Ręczny lub pionowy
Wybrane funkcje chłodziarek Gorenje

NoFrost Plus

Koniec żmudnego rozmrażania

Jeden z najlepszych systemów chłodzenia na rynku, zainstalowany w komorze zamrażarki, zapobiega gromadzeniu się lodu i szronu. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz już rozmrażać wnętrza zamrażarki, a jej pojemność może być wykorzystywana bardziej efektywnie. Opakowania lub kawałki zamrożonej żywności nie przyklejają się do siebie, utrzymując komorę zamrażarki w czystości i porządku.

MultiFlow 360°

Idealny mikroklimat na każdej półce

System wentylacji MultiFlow 360° równomiernie rozprowadza powietrze w komorze chłodziarki, aby zapewnić optymalną cyrkulację powietrza i najlepsze warunki przechowywania żywności.

Kostkarka z dystrybutorem wody

Nie potrzeba filtra, ani podłączenia do instalacji wodociągowej

Lodówka ze sterowaną dotykowo kostkarką oraz dystrybutorem wody, pozwala cieszyć się schłodzoną wodą oraz lodem w kostkach lub kruszonym bez konieczności podłączania lodówki do instalacji wodociągowej. Dzięki specjalnej smukłej konstrukcji, kostkarka nie zajmuje zbyt wiele miejsca we wnętrzu urządzenia.

ConvertZone

Stworzona do Twoich potrzeb

Chłodziarko-zamrażarka z systemem umożliwiającym zmianę komory zamrażania w komorę chłodziarki, dzięki regulacji temperatury w zakresie od -20°C do +5°C, spełni wszystkie Twoje potrzeby – nawet te największe.

KitchenFit

Elegancki i wyrafinowany wygląd idealnie płaskiej powierzchni

Ta chłodziarko-zamrażarka z systemem umożliwiającym płytszą zabudowę, pasuje idealnie do Twojej kuchni, oferując przy tym bardzo dużą pojemność.

TwistIce

Manualna kostkarka obrotowa

Już nie zabraknie Ci lodu w zamrażarce dzięki wyjmowanej, wewnętrznej kostkarce do lodu TwistIce. Wystarczy przekręcić uchwyt i cieszyć się schłodzonymi napojami.

Sprężarka inwerterowa

Wydajny, cichy i trwały

Chłodziarka wyposażona w kompresor inwerterowy lepiej i szybciej dostosowuje się do zmian temperatury zachodzących w jej wnętrzu – to oznacza mniejsze wahania temperatury i lepsze warunki przechowywania żywności.

Metal Cooling

Dodatkowa ochrona

Ta chłodziarko-zamrażarka posiada specjalną metalową powłokę na tylnej ścianie. Połączenie zaawansowanych technologii zapewnia zawsze idealny poziom temperatury wewnątrz urządzenia.


Funkcje dotyczą wybranych modeli chłodziarek.