1

Kup lodówkę Gorenje objętą promocją

2

Zarejestruj swój zakup
w ciągu 14 dni na www.gorenjepromocje.pl

3

Odbierz odkurzacz SVC252FMBK gratis

Promocja trwa od 09.09.2022 do 31.12.2022 lub do wyczerpania puli nagród

Odkurzacz SVC252FMBK

Pionowy odkurzacz marki Gorenje, który łatwo można zamienić w podręczne urządzenie do wygodnego odkurzania sofy, wnętrza samochodu czy trudno dostępnych półek.

Stała moc

2 odkurzacze w 1

Łatwy w przechowywaniu

Turboszczotka

Wybrane funkcje lodówek Gorenje

kostkarka z dystrubutorem wody

Nie potrzeba filtra, ani podłączenia do instalacji wodociągowej

Lodówka ze sterowaną dotykowo kostkarką oraz dystrybutorem wody, pozwala cieszyć się schłodzoną wodą oraz lodem w kostkach lub kruszonym bez konieczności podłączania lodówki do instalacji wodociągowej.

NOFROST PLUS

Koniec żmudnego rozmrażania

Jeden z najlepszych systemów chłodzenia na rynku, zainstalowany w komorze zamrażarki, zapobiega gromadzeniu się lodu i szronu.

Montaż Bez hydraulika

Ciesz się łatwym dostępem do lodu bez podłączenia do sieci wodnej

Zbiornik na wodę zapewnia codzienną wygodę robienia lodu w naszych lodówkach Side by Side bez konieczności wykonywania przyłącza do instalacji wodnej, duży zbiornik na wodę mieści do 4,5 litra wody.

MULTIFLOW 360O

Idealny mikroklimat na każdej półce

System wentylacji MultiFlow 360° równomiernie rozprowadza powietrze w komorze chłodziarki, aby zapewnić optymalną cyrkulację powietrza i najlepsze warunki przechowywania żywności.

SENSOTECH

Sterowanie za pomocą wyświetlacza LED

Duży i przejrzysty wyświetlacz LED umożliwia natychmiastową kontrolę ustawień temperatury. Funkcje takie jak FastFreeze i HolidayMode można włączyć jednym dotknięciem.

PÓŁKA NA BUTELKI

Odpowiednie miejsce na butelki i puszki

Dzięki praktycznej półce na butelki i puszki, są one łatwo dostępne i zajmują mniej miejsca. Dzięki czemu możesz lepiej wykorzystać przestrzeń chłodziarki.