Promocje Gorenje
PROMOCJA ZAKOŃCZONA.

OSOBY, KTÓRE ZAKUPIŁY URZĄDZENIA OBJĘTE PROMOCJĄ DO 31.05.2023 MOGĄ DOKONAĆ REJESTRACJI ZGŁOSZENIA W CIĄGU REGULAMINOWYCH 14 DNI OD DATY ZAKUPU.

Jak to działa

Kup piekarnik Gorenje objęty promocją. Zarejestruj swój zakup w ciągu 14 dni od daty zakupu na gornejepromocje.pl i odbierz czajnik K17TRB w prezencie. Promocja trwa od 06.03.2023 do 31.05.2023 lub do wyczerpania puli nagród.

Regulamin promocji


Produkty objęte promocją

 
Wzór karty gwarancyjnej
Wzór karty gwarancyjnej
 
Formularz zgłoszenia
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w formularzu danych osobowych przez Gorenje Polska sp. z o.o. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim ul. Poznańska 159, 05-850 Ożarów Mazowiecki (administrator) dla celów związanych z niniejszą promocją. Jestem świadomy prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do skorzystania z programu gwarancyjnego.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wyżej wskazanego administratora dla celów związanych z prowadzeniem przez administratora działań marketingowych i handlowych drogą elektroniczną. Jestem świadomy prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
* Jeśli masz problem z rejestracją skontaktuj się z nami: gorenje@mtrmedia.com.pl
 

© 2016-2021 Promocje Gorenje